Skip to main content

Korona virusas kaip alternatyva pasauliniam karui

 

2020 metų straipsnis iš interneto platybių.




                   Pirmoji apie pandemiją mums papasakojo 
organizacija, labiau žinoma kaip akronimas PSO ( pasaulio sveikatos organizacija). Ją , apart valstybių narių,remia farmacijos korporacijos, kurias savo ruožtu remia Billas Gatesas. Neatsitiktinai D.Trumpas pasakė, kad pinigų šiai organizacijai neduos, nes šią organizaciją remia ne jo draugai.

PSO jau buvo pagauta manipuliuojant informacija. Vienas tokių pavyzdžių tai darbai atlikti šios organizacijos likus kelioms dienoms iki „kiaulių gripo“ epidemijos (kiaulių gripas - 2009 metai). 
Kas buvo padaryta?
 PSO pakeitė pandemijos taisykles ir kriterijus, siekdama sušvelninti šiuos reikalavimus, norint skelbti pandemijas. Tai buvo būtina norint kiaulių gripo protrūkį pavadinti pandemija.  PSO ekspertai sakė, kad bus šimtai tūkstančių mirčių, bet to neįvyko, tad teko nutraukti eksperimentą, nors reikia pripažinti, kad kai kurios korporacijos gavo farmakologinius užsakymus vakcinai gaminti. Tad reikia su atsarga žiūrėti ir skeptiškai vertinti ateities PSO siaubo istorijas.

Daugelis užsidirbs pinigų iš korona viruso isterijos. Jie sakys:
        „Mes sukūrėme vakciną“,
 nors norint gauti vakciną, reikia ją kurti keletą metų, o po to dar reikia keleto metų jos išbandymams.

         Egzistuoja dar vienas momentas – pasaulio ekonomika 2019 metų pabaigoje demonstravo tokius krizės rodiklius, kad daugelis pradėjo kalbėti apie tai, kad tikrai bus Trečiasis pasaulinis karas. Tačiau pradėti pasaulinį karą tokiomis sąlygomis, kuomet nemažai šalių turi branduolinius ginklus, išvystyta pramoninė ekonomika,ir egzistuoja rizika,jog daug kas bus sunaikinta, yra labai trumparegiška. Ir, nesvarbu kas jį pradės, jei pavyks išgyventi, tai galimai laukia naujas Niurnbergo tipo teismas.

Ir čia "netikėtai" pasirodė korona virusas, kuris savo pasekmėmis atlieka tą funkciją, kurią paprastai atlieka pasaulinis karas. Vyksta finansų sektoriaus pertvarka, perskirstomas turtas, įvedamos naujos gyventojų kontrolės formos. Anglosaksai turi tokį terminą - sekimo kapitalizmas (surveillance capitalism), tai yra griežta gyventojų kontrolė. Taigi tai, ką dabar matome įvairiose šalyse yra bandymas vykdyti griežtą žmonių judėjimo kontrolės eksperimentą. Paskelbta kažkokia saviizoliacija, bet baudų už saviizoliacijos pažeidimą negali būti( nes jeigu aš save izoliuoju tai ir bausti save turiu pats už pažeidimus).

Koronaviruso „pandemijos“ pasekmės bus trijų tipų:
ekonominės – jos bus labai rimtos ir kompleksiškos, nusitęs kelerius metus į priekį 
socialinės - visuomenės susiskaldymas,gali kilti riaušės dėl maisto
psichologinės ir medicininės - pastebėta, kad psichologinė įtampa, kurią taipogi sukelia ši pandemija, bei depresijos jausmas, kurį sukelia ši isterija, sukelia somatines, širdies ir kraujagyslių ligas, onkologiją. Laikui bėgant pasireikš psichologinė ir medicininė žala sukelta visų šių priemonių.

Vienintelė problema, kurią išsprendžia šios žmonių judėjimą ribojančios priemonės, yra tai, kad žmonės neatsidurtų ligoninėje, nes gali neužtekti lovų. 
    Kodėl gali neužtekti lovų? 
Nes daug kur buvo atlikta, dabar visose srityse populiari, optimizacija, kas iš tiesų yra tik eufemizmas žodžiui apkarpymas. Tad šis medicinos optimizavimas ir yra priežastis, kodėl valdžia bijo didelio pacientų antplūdžio.
  Todėl tai ne tiek medicininė, kiek neoliberalaus ekonominio modelio krizė, ir ši epidemija toli gražu nėra pati baisiausia, galėjo ateiti dar aršesnis virusas, nors negalima atmesti tikimybės, kad taip ir bus. Paraleliai su ribojimais valdantieji bando iš to užsidirbti, sprendžia daugybę grynai ekonominių problemų ir atlieka politinius psichoistorinius eksperimentus, siekdami sugriežtinti gyventojų kontrolę. Greičiausiai visko kas suplanuota iki galo įgyvendinti nepavyks, bet tai nereiškia, kad bus atsisakyta bandymų.


Svarbiausia, kad mes jau matome iš esmės naują gyventojų kontrolės formos, tokios kaip socialiniai reitingai Kinijoje, kūrimą, kuomet visi duomenys suvedami į sistemą, o kaip pasinaudoti tais duomenimis priklauso tik nuo vaizduotės pas tą kuris turi prieigą.
Galima pasinaudoti kilniais tikslais? Be jokios abejonės. Bet žinant žmogaus prigimtį vargu ar taip bus.
Prisimenate Orwellą, kur sakoma, kad 
 „didysis brolis tave stebi “ 
tai va, tai kas daroma dabar yra daug šauniau ir Orwellas tyliai rūko kamputyje.

Comments

Popular posts from this blog

Elektroninis pavadėlis - ES dovana kiekvienam Europos gyventojui

  Straipsnis paruoštas lapkričio 21, 2023 Susitarimas tarp Europos Parlamento ir Europos Sąjungos Tarybos dėl ES skaitmeninės tapatybės piniginės (Digital Identity Wallet) gali sudaryti palankias sąlygas Briuseliui atimti iš žmonių teises bei juos kontroliuoti.

Dangiškoji Jeruzalė. Karas rytų Europoje.

  Šita internete sklandandi tiesa yra visiška netiesa, bet neatmetama galimybė, kad gali būti ir visiškai atvirkščiai. Laikas parodys.